Akce MŠ - červen

ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE - OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE DĚTÍ

Oslava Dne dětí je v naší školce každoročně významnou událostí, na kterou se těší malí i velcí. Ve středu 1. 6. slavily celé dopoledne děti z I. třídy mateřské školy na zahradě předškoláků dětský den. Paní učitelky pro děti připravily mnoho zajímavých úkolů a soutěží na několika stanovištích. Děti si vyzkoušely slalom, jízdu na koloběžkách i odrážedlech, kopání na branku, opičí dráhu sestavenou z mnoha prvků a na konci přelévání vody do velkých sklenic. Za snahu a výborné provedení dostaly všechny děti diplom a medaili. Oslava trvala ještě do druhého dne, školní jídelna pro děti přichystala jako překvapení nanuky.

 

VÝLET NA KOUPALIŠTĚ

V rámci tematického bloku „Výlet“ se děti z první třídy mateřské školy vydaly na dobrodružnou výpravu na rybník Stejskal. Cesta vedla voňavými loukami i tajuplným lesem. V průběhu putování děti plnily nejrůznější úkoly a také sbíraly různé přírodniny do krabiček, které měly za úkol naplnit. A protože děti byly moc šikovné, všímavé a všechny úkoly zvládly na jedničku, za odměnu je paní učitelky svezly na kolotoči. Všem se také líbil papoušek ara, kterého jsme po cestě zpět navštívili. Krásně svítilo sluníčko a nám všem nechyběla veselá nálada.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny