BEZPEČNĚ NA SÍTI
Ve čtvrtek 18.6. jsme s žáky na 1.stupni uskutečnili projekt Bezpečně na síti, který byl připraven podle metodik Internetových úžasňáků. Každá třída absolvovala jiné téma podle náročnosti: 1. a 2. třída - Sdílej s rozumem ; 3. třída – Neskákej na fejky; 4. třída – Laskavost je super; 5. třída- Vytvoř si silné heslo. Navíc si žáci 3.-5. ročníku zahráli internetovou hru Interland, ve které zúročili své nabyté vědomosti.
Načítám...














