Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Rouchovany se zapojila do programu Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy.

Finanční zdroj pro realizaci doučování: „Financováno Evropskou unií – Next Generation EU“

Doučování je realizováno v souvislosti s negativními dopady výluky prezenční výuky způsobenými pandemií covid-19 v předchozích školních letech. Cílem je podpora a pomoc žákům, kteří mají z různých důvodů učební problémy, nestačí tempu školního vyučování a jsou ohroženi školním neúspěchem. Nenahrazuje výuku ve škole, ale doplňuje ji a prohlubuje v závislosti na individuálních potřebách žáka.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny