Návštěva ZOO Brno

     V pondělí 9.10. 2023 se žáci 3.,4. a 5.třídy naší školy zúčastnili programu „Jedna bába povídala“. Proběhl v areálu Zoo Brno , která připravila výukové programy o zvířatech pro různé věkové kategorie.

     Děti pracovaly nejdříve ve skupinách. Každá měla za úkol odpovědět na 2 otázky, kterými se snažila vyvrátit mýty o přiděleném zvířeti. Na základě různých aktivit a podle nápověd se dobrala k jednoznačnému závěru, který pak prezentovala všem ostatním. Děti také psaly různá rčení o zvířatech.

     Druhá část probíhala ve venkovních prostorách. Děti měly možnost poznat a pozorovat některá zvířata, k tomu navíc dostaly poutavý výklad naší průvodkyně. V zoo se nám moc líbilo, chladné a deštivé počasí nás neodradilo.      

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny