Projekt MŠ - matematická gramotnost

Předškoláci z mateřské školy se zúčastnili projektu s názvem „Matematická gramotnost a možnosti jejího rozvíjení (IGA_2021_004)“ pod vedením paní učitelky Lady Kedroňové.

Studenti pregraduálního denního studia pod odbornou garancí akademických pracovníků z Univerzity Palackého v Olomouci vytvořili soubory námětů pro rozvoj matematické pregramotnosti a následně studenti dálkového studia ověřovali vhodnost vytvořených námětů v praxi. Děti v MŠ si vyzkoušely pracovní listy a aktivity pro rozvoj matematické pregramotnosti, které je zaujaly a velmi se jim líbily. Dále tento projekt úspěšně vystoupil na 15. ročníku konference Studentské vědecké a umělecké odborné činnosti, která se konala 15. prosince v Olomouci. Jsme velice poctěni, že naše mateřská škola v Rouchovanech mohla být součástí.

Na fotečky se můžete podívat ve fotogalerii.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny