Projektový den zaměřený na Itálii

Ve středu 27. března uspořádali sedmáci ve škole projektový den zaměřený na Itálii. Na začátku vyučování ve školním rozhlasu zaznělo krátké hlášení. Věděli jste, že Italové vymysleli vidličku, aby se jim lépe jedly špagety?

O velké přestávce jsme si v síni udělali společnou fotku v modrém, protože azzuro je národní barvou Itálie.

Třeťáci, čtvrťáci a páťáci potom absolvovali pět úkolů s různým zaměřením. Zazpívali si italské písničky, vyluštili velikonoční přesmyčky, poskládali pizzu podle receptu, zasportovali si a pomohli cestovní kanceláři přiřadit k sobě obrázky s popisky známých míst. Dojmy z dopoledne si zapsali do připraveného listu, který si na památku založili do svého portfolia.

Na oběd pro nás paní kuchařky připravily italskou omáčku a špagety. Lépe jsme celý den nemohli ani zakončit. 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny