Sebehodnocení – jsem v samostudiu (ve studiu) efektivní?

            Milí žáci, současná situace je pro všechny nová, klade nyní větší důraz na (sebe)organizaci, samostatnost a (sebe)zodpovědnost. Učitelé vás nemohou vidět přímo při práci, nemohou využívat okamžité opravy a diagnostikovat, kde a proč děláte chyby. Aspoň ne v dostatečné intenzitě. Tuto roli nyní částečně přebírají vaši zákonní zástupci, kteří vám však nemohou neustále stát za zády a kontrolovat vaši práci, není zkrátka možné, abyste zpětnou vazbu dostali okamžitě, kdy je zapotřebí. Učitelé jsou nyní vašimi průvodci. Snažíme se vám ukázat vaše možnosti, představit vám možné cíle a nasměrovat vás k cestám, které vás k nim dovedou.

            Záleží nyní tedy hlavně na vás, jak k samostudiu přistoupíte, jestli se budete chtít dál zdokonalovat, nebo hodíte tzv. flintu do žita. Musíte zkrátka začít hodnotit sami sebe, protože nikdo jiný to za vás teď spravedlivě nemůže udělat. Sepsali jsme pro vás proto pár bodů, které by vám mohly pomoci se sebehodnocením.

Odkaz: Sebehodnocení – jsem v samostudiu (ve studiu) efektivní?

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny