SPORTOVNÍ DOPOLEDNE V ZÁKLADNÍ ŠKOLE

     Ve středu 6. března 2024 k nám do školy zavítali naši předškoláci s jediným cílem , a to zasportovat si. Žáci 5. třídy pro ně připravili čtyři soutěžní discipliny – skok do dálky, slalom, překážkovou dráhu a hod míčkem. Sami si vyzkoušeli, že není jednoduché vysvětlit svým mladším kamarádům pravidla dané discipliny a kontrolovat jejich dodržování, používat pomůcky na měření času a délky, přidělenou skupinu korigovat a vést. Tohoto úkolu se zhostili velmi dobře. A naši nejmenší si zasportovali, změřili své síly, které byly mnohdy velmi vyrovnané. Nebylo jednoduché vyhlásit nejlepšího skokana, slalomáře apod. Nakonec si přece jen čtyři děti odnesli diplom za nejlepší sportovní výkon. Byl vyhlášen také nejúspěšnější sportovec, kterému se dařilo ve všech disciplinách. A protože se všichni snažili podat co nejlepší výkon, dostali na závěr sladkou odměnu.

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny