Tvořivá odpoledne v MŠ

 24. listopadu proběhlo v I. třídě tvořivé vánoční odpoledne rodičů a dětí. Společně si vystříhali ozdoby do oken, vyrobili vánoční přání a pomocí zatloukávání a vázání bavlnek vyrobili dřevěnou dekoraci. Na závěr rodiče s dětmi vyráběli adventní kalendář, který dětem zkrátí dobu při čekání na Ježíška. Bylo to velice příjemně strávené odpoledne a všem zúčastněným děkujeme za návštěvu. 

   Ve II. třídě MŠ se tvořivé odpoledne pro rodiče a děti uskutečnilo 22. listopadu 2022. Tématem bylo adventní období. Děti si za pomoci rodičů vytvořily krásné svícny, nazdobily papírové baňky a zvonečky a veselým sobíkem ozdobily doma květináče. Odpoledne se všem líbilo a těšíme se na další podobná setkání.

Na fotky můžete nahlédnout do fotogalerie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny