Týden čtení v MŠ

     V letošním školním roce se naše třída "předškoláků" zapojila do celorepublikového projektu "Celé Česko čte dětem". První říjnový týden byl vyhlášen jako již "11.týden čtení dětem".

     I my jsme připravily pro děti v naší třídě týden věnovaný knížkám a čtení. Poprosily jsme rodiče, aby dětem dali do školky jejich oblíbenou knížku. S dětmi jsme nad knihami besedovaly, prohlížely jsme si krásné a zajímavé ilustrace a vyprávěly si o knižních hrdinech. A hlavně jsme četly před spaním, při logopedických chvilkách, při čekání na oběd a vlastně vždy, když zbyla chvilka volného času.

      Když jsme zrovna nečetly, byly knížky na výstavce volně k dispozici a děti si je mohly prohlížet individuálně nebo s kamarády. Z vedení projektu " Celé Česko čte dětem" nám zaslali pro děti, jako odměnu za zapojení do projektu, krásné záložky, které si děti odnesly domů.

     Zapojení do projektu nás těší, baví a  určitě připravíme další akci zaměřenou tímto směrem.

Ućitelky MŠ

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny