ZPRÁVIČKY Z PARLAMENTU

Práce našeho školního parlamentu se rozběhla se začátkem školního roku. Začali jsme hodnotit prázdninovou výzvu. Ve všech třídách se nahromadily akční fotografie žáků, které si každá třída vyhodnotila a vybrala tu nejlepší. Ty pak byly vystaveny na parlamentní nástěnce.

Druhou parlamentní výzvou se stal „Dobrý skutek pro školu“. Třídy se této výzvy ujaly s velkou chutí. Naši nejmenší, prvňáčci, připravili pro spolužáky z 2. a 3. třídy přáníčko v podobě Andělské básně. Žáci 2. třídy vymysleli básničky o škole a pak sestavili svůj časopis. Čtvrťáci nás jednoho krásného rána vítali u vchodových dveří s přáním hezkého dne. Přidali i sladkost. 6. třída vyrobila pro žáky 1. stupně maxi domino. S žáky 7. třídy jsme prožili aktivní dvouhodinovku- sportovní klání- které sedmáci vyhodnotili. Nejúspěšnější sportovci obdrželi dokonce diplom a sladkost. Osmá třída připravila pro1.- 3. třídy sportovní tancování, při kterém děti virtuálně cestovaly po světě. Devátá třída připravila pro všechny své spolužáky mikulášskou nadílku. Byla krásné se dívat, jak si umí děti navzájem udělat radost, obdarovat se i jiným způsobem.

Parlamentáři rozeslali do svých tříd další výzvu – třídní projekt. Žáci mohou zpracovávat témata: Významné dny ČR, Škola, Osobnost Rouchovan.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny