Informace pro rodiče žáků 1. stupně

Od 25. 5. 2020 bude možná osobní přítomnost žáků na prvním stupni v základní škole. Vzdělávání bude organizováno formou školních skupin /třídy/, jejichž složení bude neměnné a vyučovat v nich budou převážně třídní učitelé /jiný vyučující pouze Aj 3, 4/. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 25. 5. 2020.

Účast žáků nebude povinná, nadále bude pokračovat distanční výuka.

Žáci budou mít denně 4 vyučovací hodiny, je možné žáka přihlásit ke stravování ve školní jídelně.

Školní družina není povolena, je možné dítě přihlásit do odpolední skupiny, která má stejné složení jako školní skupina. Ranní družina nebude.

Zákonný zástupce přihlásí žáka k docházce do školy do 18. 5. 2020, povinností zákonného zástupce je podepsat čestné prohlášení a seznámení s rizikovými faktory vydanými ministerstvem zdravotnictví.

Podrobnější informace budou rodičům přihlášených žáků zaslány.

Odkaz na stránky MŠMT: http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss