Vize MŠ

Mateřská škola – místo radosti, úspěchu, pochopení, vzájemné komunikace a místo podporující pohybovou aktivitu dětí

Mateřská škola nabízí vzdělávání všem skupinám dětí – nadaným, průměrným a dětem se speciálními vzdělávacími potřebami. Naším úkolem je rozvíjet a podněcovat u dětí zájem o veškeré nabízené činnosti a dění a připravit je na vstup do základní školy.

Dle naší vize se zaměřujeme na vytváření školního prostředí, ve kterém se budou děti cítit bezpečně a spokojeně, dáváme šanci a příležitost každému dítěti zažít úspěch, individuálně přistupujeme ke každému dítěti, respektujeme jeho individuální zvláštnosti, snažíme se učit děti konstruktivně řešit problémy a konflikty, rozvíjet prosociální chování, formou her jsou děti vedeny k pohybu a vytváření vztahu k pohybové aktivitě.

Nedílnou součástí vize naší mateřské školy je zapojování rodičů do života školy, spolupráce se zřizovatelem a veřejností.