Plán mimoškolní činnosti ve školním roce 2020/2021

Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci v ČR a vzhledem k doporučení MŠMT /manuál/ nejsou v prvním pololetí školního roku 2020/2021 otevřeny kroužky pro žáky ZŠ. Pokud dojde ke zrušení mimořádných opatření, budou kroužky realizovány ve druhém pololetí školního roku.

Dle doporučení ČŠI byl nabídnut žákům od druhého do devátého ročníku kroužek nazvaný „ODPOLEDKA“, kde budou učitelé se žáky opakovat a prohlubovat učivo probírané v době distanční výuky, aby byly vyrovnávány rozdíly ve znalostech a dovednostech jednotlivých žáků. Jedná se o opatření vedoucí ke snižování rizika školní neúspěšnosti. Žáci jsou do tohoto kroužku zařazeni podle jednotlivých tříd.

Učitelé se soustředí převážně na předměty český jazyk, matematika, cizí jazyk.

Externí kroužky

V ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Rouchovany probíhá výuka hudebních oborů při ZUŠ Hrotovice.

loader Načítám...
Fond Vysočiny