Ve školním roce 2019/2020 je naše škola zapojena do těchto projektů

Na okresní úrovni je naše škola zapojena do projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Třebíč II. V rámci tohoto projektu jsme získali nové knižní tituly do školní knihovny, nové čítanky pro žáky 6. – 9. třídy, ve školním roce 2019/2020 budou realizovány a financovány preventivní programy pro žáky ZŠ, MŠ a v příštím školním roce zrealizujeme nákup digitální techniky a audiotechniky.

"Šablony II."

Od školního roku 2019/2020 je škola zapojena do projektu EU Šablony II. Cílem projektu je personální podpora školního asistenta dětem a žákům v MŠ, ZŠ, ŠD a aktivity rozvíjející ICT.

"Celé Česko čte dětem"
Cílem projektu je společné čtení /rodiče a dítěte/, což má obrovský význam pro rozvoj emocionálního zdraví dětí /rozvoj paměti, představivosti, myšlení/ a posiluje pouto mezi dětmi a rodiči.
U nás ve škole realizujeme tento projekt jako pravidelné předčítání dětem ve školní družině.

"Ovoce a zelenina do škol"
Cíl projektu: poskytovat dětem I. stupně zdarma ovoce a zeleninu, jedná se o evropský projekt s finanční pomocí EU.

"Školní mléko"
Cílem tohoto projektu, který podporuje také EU, je poskytnout dětem školní mléko za dotované ceny.

loader Načítám...
Fond Vysočiny